Tým PRESSpektiv je kompletní!

Je to tady! Máme pro vás osmičku jmen, na která jste tak dlouho čekali. PRESSpektivy už vědí, v jakém složení odstartují podzimní ročník.

Všechny přihlášky jsme prošli a vybrali autory těch, které nám připadaly nejlepší. Posuzovali jsme mimo jiné nápad, jak je promyšlená koncepce, kromě toho také úroveň audií/videí - jednak obsah, ale také hlasový projev. A přestože v rádiu hrubky nejsou vidět, hodnotili jsme také písemný projev a gramatickou správnost.

Ve dnech 25. a 26. listopadu 2014 se v Praze těšíme na tyto studenty:

Adam Musil (Univerzita Palackého v Olomouci)

Alena Horáčková (Literární akademie, International ART CAMPUS Prague, s. r. o)

Daniela Brodcová (Univerzita Karlova v Praze)

Filip Titlbach (Univerzita Palackého v Olomouci)

Jana Leichterová (Univerzita Karlova v Praze)

Karolína Vodičková (Univerzita Karlova v Praze)

Tereza Tichá (Univerzita Karlova v Praze)

Vojtěch Černý (Metropolitní univerzita)

Věříme, že také oni se mají na co těšit. Čekají je dva dny plné rádia, rádia a pak zase pro změnu rádia. Setkají se s šéfredaktory evropských stanic pro mladé, debatovat budou o vlastním rádiu nejen s nimi, ale také s lidmi z Českého rozhlasu, podívají se na koncert Radio Wave Live Session – Ohm Square a vytvoří reportáž pro Radiožurnál a Radio Wave. A bude toho samozřejmě mnohem víc.

Máme tu zkušenost, že se studentům nechce po PRESSpektivách z Českého rozhlasu odcházet.

Moc rádi bychom také poděkovali těm, kteří se přihlásili, ale nevybrali jsme je. Nechceme je odradit, někdy to nevyšlo opravdu jen těsně. Nevzdávejte se a běžte si za tím, co chcete. Určitě se to podaří jindy. Děkujeme a přejeme hodně štěstí.